Klientské změny

Klientské změny

Klientskou změnou umožňuje investor budoucímu majiteli nemovitosti, aby si uzpůsobil kupovaný byt podle svých představ. Rozsah klientských změn a jejich organizaci stanovuje investor.

Příprava na první schůzku s manažerem klientských změn

Pokud kupujete byt jako investici, doporučujeme omezit se na rozhodování o barvách, materiálech a standardech řešení KZ. Na druhou stranu, pokud je účelem koupě vytvořit si z něj domov, doporučujeme podívat se na různé příklady a vytvořit si představu o tom, jaký styl, barva a materiálové řešení vás nejvíce osloví. Kromě toho je důležité vytvořit si konkrétní představu o uspořádání interiéru, což může ovlivnit umístění elektrických zásuvek, zdravotních zásuvek a další drobné změny.

Časování a příprava kz s ohledem na postup výstavby

S ohledem na postup výstavby je třeba si uvědomit, čím dříve začnete KZ, tím větší šanci máme tyto změny realizovat. Každá kategorie KZ má určité časové omezení, do kdy ji lze realizovat a tedy i do kdy je možné ji zadat. Také je třeba si uvědomit, že v případě požadavku na složitější KZ, je nutno v rámci této změny současně zadat i požadavky spadající do kategorie nižších KZ, které nejsou tak striktně časově limitovány. Toto je z důvodu, že KZ se řeší komplexně a najednou, tudíž KZ nelze členit na dvě nebo tři etapy.

Nejčastější klientské změny

Záměna vany za sprchový kout
Posun dveřního otvoru
Záměna standartních dvěří za posuvné, povrchové či do pouzdra
Výběr z nadstandartních materiálů
Posun koncových elementů elektro a ZTI
Navýšení počtu zásuvek silnoproudu a slaboproudu

Postup koupě nového bytu

Koupě nového bytu může být pro mnoho lidí náročným a složitým procesem. My vám ho však chceme co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit. V následujících krocích vám nastíníme, jak snadná může být koupě nového bytu. Případně se můžete svěřit do rukou některého z našich poradců, který vás celým procesem provede.

1

První schůzka a nezávazná rezervace

Během úvodní schůzky vám náš obchodní zástupce představí naši nabídku nemovitostí a vyslechne si vaše preference. Pokud najdete byt, který vyhovuje vašim potřebám, můžete si jej nezávazně rezervovat na tři dny. Tato rezervace je nezávazná, takže se můžete rozhodnout, zda budete v koupi pokračovat.

2

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Smlouva bude s prodávajícím důkladně projednána a obě strany se ujistí, že obsahuje všechny potřebné informace. Je důležité, abyste si před podpisem smlouvy ujasnili její podmínky a byli k nim upřímní. Obě strany podepíší smlouvu, jakmile budou vyřešeny všechny body.

3

Upravte si byt podle svých představ

Během procesu individualizace vašeho bytu máte možnost vybrat si podlahu, obklady, dveře a další vybavení, které bude součástí domu. V ceně vašeho bytu je zahrnuto standardní vybavení, které si můžete vybrat až v určitém bodě projektu. Kromě toho si můžete vybrat z řady prémiových doplňků za předem stanovenou cenu.

3

Podpis kupní smlouvy

Po kolaudaci hotové stavby a po zaplacení kupní ceny společně podepíšeme kupní smlouvu. O proces zápisu do katastru se postaráme my a vy se můžete už jen těšit na své nové bydlení.

4

Předání bytu a nastěhování

Náš manažer péče o klienty se s vámi po koupi domluví na termínu předání bytu. Při přejímce bytu zkontrolujte, zda vše vypadá a funguje, jak má. Případné nedostatky budou zapsány a odstraněny.